Финал Чемпионата Украины по футзалу среди команд 2006-07 г.р. - 10 Марта 2017 - FSC ILYICHEVETS - Футбольно-спортивный клуб "Ильичёвец"

Пятница, 22.09.2017, 06:29
Меню

Календарь
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика
счетчик посещений

Всего: 858
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0


Главная » 2017 » Март » 10 » Финал Чемпионата Украины по футзалу среди команд 2006-07 г.р.
21:28
Финал Чемпионата Украины по футзалу среди команд 2006-07 г.р.

С 27 по 30 марта 2017 года в Энергодаре прошла финальная часть Чемпионата Украины по футзалу среди команд 2006-07 г.р.

В Енергодарі завершився фінальний етап чемпіонату України серед хлопчиків 2006-2007 р. н. За його підсумками визначились призери змагань та команди, які посіли 4-8 місця. Не дивлячись на поразку в останній ігровий день, чемпіоном України у віковій категорії «U-11» стала харківська команда «КДЮСШ-9-Перша столиця». Другою фінішувала чернівецька «ДЮСШ-1-Освіта». На третьому місці опинився представник Полтавщини – «Лідер» (Кобеляки).

27 березня. Плей-офф.

«Явір-Олімп» (Сміла) – «ДЮСШ-1-Освіта» (Чернівці) – 3:6
«Освіта-ДЮСШ» (Городенка) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 3:1
«Темп-ЗАЕС» (Енергодар) – «Лідер» (Кобеляки) – 2:3
«КДЮСШ-9-Перша столиця» (Харків) – «ІнБев-Полісся» (Житомир) – 1:0

За підсумками першого змагального дня було проведення жеребкування турнірів за 5-8 місця та за 1-4 місця, після чого був визначений подальший календар. Щодо результатів другого ігрового дня, то вони виявились наступними.

28 березня.

Турнір за 5-8 місця
«Явір-Олімп» (Сміла) – «ІнБев-Полісся» (Житомир)  -  1:1
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «Темп-ЗАЕС» (Енергодар)  - 2:8

Турнір за 1-4 місця
«ДЮСШ-1-Освіта» (Чернівці) – «КДЮСШ-9-Перша столиця» (Харків) - 3:6  
«Освіта-ДЮСШ» (Городенка) – «Лідер» (Кобеляки) - 2:2

Пропонуємо Вашій увазі результати матчів третього ігрового дня.

Турнір за 5-8 місця. 
«Темп-ЗАЕС» (Енергодар) – «Явір-Олімп» (Сміла) – 6:6   
«ІнБев-Полісся» (Житомир) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 2:1

Турнір за 1-4 місця.
«Лідер» (Кобеляки) – «ДЮСШ-1-Освіта» (Чернівці) – 0:2
«КДЮСШ-9-Перша столиця» (Харків) – «Освіта-ДЮСШ» (Городенка) – 4:1

В останній день змагань відбудуться чотири заключних поєдинки.

Турнір за 5-8 місця.
09.00. «Явір-Олімп» (Сміла) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
10.00. «Темп-ЗАЕС» (Енергодар) – «ІнБев-Полісся» (Житомир)

Турнір за 1-4 місця.
11.00. «ДЮСШ-1-Освіта» (Чернівці) – «Освіта-ДЮСШ» (Городенка)
12.00. «Лідер» (Кобеляки) – «КДЮСШ-9-Перша столиця» (Харків)

Пропонуємо Вашій увазі результати останнього ігрового дня змагань.

Турнір за 5-8 місця.
«Явір-Олімп» (Сміла) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 3:2
«Темп-ЗАЕС» (Енергодар) – «ІнБев-Полісся» (Житомир) – 0:3

Турнір за 1-4 місця.
«ДЮСШ-1-Освіта» (Чернівці) – «Освіта-ДЮСШ» (Городенка) – 3:2
«Лідер» (Кобеляки) – «КДЮСШ-9-Перша столиця» (Харків) – 4:0

Окрім того, оргкомітетом змагань були названі найкращі гравці фінального етапу чемпіонату України (U-11).
Найкращий воротар: Дмитро Томіхін («Іллічівець»)
Найкращий захисник: Володимир Шутько («ІнБев-Полісся»)
Найкращий нападник: Михайло Загарюк («ДЮСШ-1-Освіта»)
Найкращий бомбардир: Микола Вовк («Явір-Олімп»)
Найкращий гравець: Олександр Галич («КДЮСШ-9-Перша столиця»)

Прес-служба Асоціації футзалу України 

Просмотров: 1217 | Дата: 10.03.2017
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода

Мини-чат

Партнёры
КТИ

ФФИ

fsc-ilyichevets.com © 2013-2015 | All rights reserved.