Ильичевец - обладатель Кубка Украины по футзалу среди команд 2008 г.р. - 23 Ноября 2016 - FSC ILYICHEVETS - Футбольно-спортивный клуб "Ильичёвец"

Пятница, 22.09.2017, 06:31
Меню

Календарь
«  Ноябрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Статистика
счетчик посещений

Всего: 858
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0


Главная » 2016 » Ноябрь » 23 » Ильичевец - обладатель Кубка Украины по футзалу среди команд 2008 г.р.
10:10
Ильичевец - обладатель Кубка Украины по футзалу среди команд 2008 г.р.

С 28 ноября по 1 декабря 2016 г. в г. Житомир проходил Кубок Украины по футзалу среди команд 2008 г.р.

В Кубке приняли участие 13 команд.

Команды, согласно жребия поделены на три группы. По две команды из каждой группы и две лучшие третьи команды, составили четверть финальные пары.

У Житомирі відгриміли вирішальні матчі Кубку України з футзалу серед дітей 2008 р.н. Турнір тривав протягом чотирьох днів й зібрав 13 команд з усієї України, які з’їхалися до Житомира щоб визначити найкращого. Після групового етапу, матчі якого відбувалися у залах ФОКу та Динамо впродовж 28 та 29 листопада, команди відповідно до зайнятих місць в своїх групах зустрілися у стадії плей-офф.

Фінальний ігровий день подарував 6 матчів: чотири у залі ФОКу за фінальний розподіл призової вісімки та два втішних матчі у Динамо. У фіналі харківська «Перша Столиця» хоча і відкрила рахунок все ж капітулювала перед «Іллічівцем» з Чорноморська – 3:2.  Бронзовими призерами Кубку стала команда МФК «Житомир», яка у матчі за третє місце зуміла здолати опір ірпінського «Чемпіона» – 6:2. Варто зазначити, що до складу МФК «Житомир» увійшли вихованці СК «Візаж», ДЮСШ «Юність», ДЮСШ «Полісся», СК «Фенікс» та ФК «ІнБев». Інша житомирська команда ДЮСШ «Полісся» посіла восьме місце, поступившись івано-франківському НФК «Ураган» з рахунком 4:0. П’яту сходинку завоювала команда ДЮСШ (Червоні Окни), шосте місце у Ізмаїльського «Дунаю».

Переможець та призери Кубку України були нагороджені кубками, грамотами й медалями, а оргкомітет традиційно відзначив кращих гравців за підсумками турніру:

Кращий воротар – Тимошенко Микита («Іллічівець», Чорноморськ)
Кращий захисник – Щуплик Ренат (МФК «Житомир»)
Кращий нападник – Колесник Іван («Чемпіон», Ірпінь)
Кращий бомбардир – Дмухайлов Максим («Іллічівець», Чорноморськ)
Кращий гравець турніру – Бець Богдан («Перша Столиця», Харків)

Також за сприяння відділу сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради кращий гравець із кожної команди був нагороджений пам’ятним призом:

«Іллічівець» (Чорноморськ) – Тимошенко Микита
«Перша Столиця» (Харків) – Чижов Всеволод
МФК «Житомир» (Житомир) – Тарнопольський Кирило
«Чемпіон» (Ірпінь) – Тихоліз Олександр
«Дунай» (Ізмаїл) – Красюков Олександр
«Полісся» (Житомир) – Угольніков Гордій
«ДЮСШ-Мрія-Дніпро-80» (Черкаси) – Шевчук Савелій
ДЮФШ «Європа» (Прилуки) – Даценко Іван
«Олімпієць» (Житомир) – Шайдецький Артем
«ДЮСШ-25-Легіон-ХХІ» (Київ) – Добровольський Артем

Голова оргкомітету з проведення Кубку України Віталій Лясковський висловлив подяку за активну участь і допомогу в проведені турніру: меценату Олександру Рабіновичу, віце-президенту ФК «ІнБев-Полісся» Миколі Кириловичу, а також тренерам ДЮСШ «Полісся» Валентину Юрковському і СК «Фенікс» Андрію Загоруйко.

За матеріалами futsal.zt.ua

ГРУППА А

М КОМАНДА И В Н П МЯЧИ О
1 "ИЛЬИЧЕВЕЦ" ЧЕРНОМОРСК 4 4 0 0 33-5 12
2 "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" ХАРЬКОВ 4 3 0 1 32-7 9
3 ДЮСШ КРАСНЫЕ ОКНЫ 4 2 0 2 13-12 6
4 ДЮСШ ЧЕРВОНОГРАД 4 1 0 3 11-33 3
5 "ДЮСШ-25" КИЕВ 4 0 0 4 2-34 0

ГРУППА В

М КОМАНДА И В Н П МЯЧИ О
1 "ЧЕМПИОН" ИРПЕНЬ 3 3 0 0 10-3 9
2 "УРАГАН" ИВАНО-ФРАНКОВСК 3 2 0 1 10-3 6
3 "ОЛИМПИЕЦ" ЖИТОМИР 3 1 0 2 9-14 3
4 ДЮСШ "ЕВРОПА" ПРИЛУКИ 3 0 0 3 5-14 0

ГРУППА С

М КОМАНДА И В Н П МЯЧИ О
1 МФК "ЖИТОМИР" ЖИТОМИР 3 3 0 0 28-11 9
2 "ДУНАЙ" ИЗМАИЛ 3 2 0 1 8-12 6
3 "ПОЛЕСЬЕ" ЖИТОМИР 3 1 0 2 12-12 3
4 ДЮСШ "МРИЯ-ДНЕПР-80" ЧЕРКАССЫ 3 0 0 3 4-17 0

КАЛЕНДАРЬ ИГР

ВРЕМЯ ГР КОМАНДЫ РЕЗ
  28.11.      
1 15.00. А ДЮСШ Червоноград - "Ильичевец" 1-10
2 15.50. А ДЮСШ-25  Киев - ДЮСШ Красные Окны 0-3
3 13.00. В "Чемпион" Ирпинь - "Олимпиец" Житомир 6-1
4 13.50. С "Полесье" Житомир - "Дунай" Измаил 2-3
5 18.30. А ДЮСШ Красные Окны - "Первая Столица" 3-14
6 17.30. А "Ильичевец" - ДЮСШ-25  Киев 15-1
7 14.40. В ДЮСШ "Европа" Прилуки - "Ураган" И-Ф 0-5
8 15.30. С МФК "Житомир" - "Днепр-80" Черкассы 10-3
9 16.40. А ДЮСШ Червоноград - "Первая Столица" 0-6
  29.11.      
10 09.00. С "Полесье" Житомир - "Днепр-80" Черкассы 4-1
11 09.50. В "Чемпион" Ирпинь - "Ураган" И-Ф 1-0
12 09.00. А "Первая Столица" - "Ильичевец" 1-4
13 09.50. А ДЮСШ-25  Киев - ДЮСШ Червоноград 1-5
14 10.40. В "Европа" Прилуки - "Олимпиец" Житомир 3-6
15 11.30. С МФК "Житомир" - "Дунай" Измаил 10-2
16 11.00. А "Ильичевец" - ДЮСШ Красные Окны 4-2
17 12.20. С "Полесье" Житомир - МФК "Житомир" 6-8
18 11.50. А "Первая Столица" - ДЮСШ-25  Киев 11-0
19 13.10. В "Чемпион" Ирпинь - "Европа" Прилуки 3-2
20 14.00. С "Днепр-80" Черкассы - "Дунай" Измаил 0-3
21 12.40. А ДЮСШ Красные Окны - ДЮСШ Червоноград 8-2
22 14.50. В "Ураган" И-Ф - "Олимпиец" Житомир 5-2
  30.11.      
23 09.00. 1/4 "ЧЕМПИОН" ИРПЕНЬ - "ПОЛЕСЬЕ" ЖИТОМИР 3-1
24 09.50. 1/4 ФК "ЖИТОМИР" - ДЮСШ КРАСНЫЕ ОКНЫ 5-2
25 10.40. 1/4 "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - "УРАГАН" ИВ-ФРАНКОВСК 6-1
26 11.30. 1/4 "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" ХАРЬКОВ - "ДУНАЙ" 10-0
27 10.30.   "ЕВРОПА" ПРИЛУКИ - "ДНЕПР-80" ЧЕРКАССЫ 9-1
28 11.20.      
29 16.00. 1/2 "ЧЕМПИОН" ИРПЕНЬ - "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" ХАРЬКОВ 1-6
30 16.50. 1/2 ФК "ЖИТОМИР" - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" 2-6
31 15.00.   "ПОЛЕСЬЕ" ЖИТОМИР - "ДУНАЙ"  
32 15.50.   ДЮСШ КРАСНЫЕ ОКНЫ - "УРАГАН" ИВ-ФРАНКОВСК  
  01.12.      
33 10.00. 11м    
34 10.50. 9 м    
35 09.00. 7 м    
36 10.00. 5 м    
37 11.00. 3 м "ЧЕМПИОН" ИРПЕНЬ - ФК "ЖИТОМИР" 2-5
38 12.00. 1 м "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" ХАРЬКОВ - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" 2-3

ГРУППА.    ДЮСШ ЧЕРВОНОГРАД - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - 1-10 (голы: Закора - 1,20, Дзюин - 2,21 Дмухайлов - 3,7,11,21, Бедобров - 6,7)

ГРУППА.    "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - ДЮСШ-25 Киев - 15-1 (голы: Закора - 3,4.7,19, Белобров - 8, Дмухайлов - 9,10,11, Дзюин - 12,22, Рудой - 12,18,21, Тимошенко - 18,22)

ГРУППА.    "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" Харьков - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - 1-4 (голы: Белобров - 4, Домасов - 16, Дмухайлов - 19,24)

ГРУППА.    "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - ДЮСШ Красные Окны - 4-2 (голы: Белобров - 2,13, Васильев - 3, Дмухайлов - 18)

1/4 ФИНАЛА.   "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - "УРАГАН" ИВ-ФРАНКОВСК - 6-1 (голы: Дзюин - 8,21, Белобров - 10,14, 18, Дмухайлов - 18)

1/2 ФИНАЛА.   ФК "ЖИТОМИР" - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - 2-6 (голы: Дмухайлов - 6,7,15,24, Домасов - 6, Белобров - 9)

ФИНАЛ.   "ПЕРВАЯ СТОЛИЦА" ХАРЬКОВ - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" - 2-3 (голы: Дмухайлов - 10,Закора - 20,23)

ЛУЧШИЙ ВРАТАРЬ ТУРНИРА - НИКИТА ТИМОШЕНКО "ИЛЬИЧЕВЕЦ"

ЛУЧШИЙ БОМБАРДИР ТУРНИРА - МАКСИМ ДМУХАЙЛОВ "ИЛЬИЧЕВЕЦ"

СОСТАВ КОМАНДЫ "ИЛЬИЧЕВЕЦ": вратарь - Никита Тимошенко, полевые - Андрей Домасов , Максим Дмухайлов, Арсений Белобров, Виталий Закора, Тимофей Дзюин, Виктор Васильев, Никита Рудой.

http://sportzt.com/news/diti-1447064197/vsi-rezultati-kubku-ukrayini-z-futzalu-sered-ditey-2008-ra-na.html

http://newsvideo.su/video/5765030   (c 15 минуты)

http://www.futzal.zt/ua/chornomorskyi-illichivets-vyqrav-kybok-ukrayiny-z-futzai

 

 

Просмотров: 720 | Дата: 23.11.2016
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода

Мини-чат

Партнёры
КТИ

ФФИ

fsc-ilyichevets.com © 2013-2015 | All rights reserved.